O nás

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející společnost orientující se na vývoj výkonových měničů a řídicích systémů pro železniční vozidla, tramvaje, trolejbusy a další aplikace. Klademe velký důraz na kvalitu svých produktů a zajímá nás celý jejich životní cyklus. Jádro společnosti tvoří tým specialistů s více než 10 letou praxí ve vývoji elektronických zařízení pro drážní aplikace. Zajišťujeme kompletní vývoj, konstrukci, výrobu a servis svých zařízení.

Cíle společnosti

Jsme společností založenou na znalostech. Dbáme proto na průběžné rozšiřování své znalostní báze a na neustálé zvyšování kvalifikace našich pracovníků tak, abychom zůstávali „profesionály ve svém oboru s širokým rozhledem přes jeho hranice“.

  • ODBORNOST: Naši pracovníci jsou experti ve svém oboru.
  • KNOW HOW: Know-how a jeho nositelé jsou naším největším kapitálem.
  • FAKTA: Rozhodujeme se na základě faktů.
  • TÝMOVÁ PRÁCE: Společnou týmovou prací dosahujeme výsledků.
  • MYSLÍME ZA ZÁKAZNÍKA: Přemýšlíme o komplexním řešení a pomáháme zákazníkovi překonávat překážky.
  • BUDOUCNOST: Naše produkty a služby stále zdokonalujeme a průběžně zvyšujeme efektivitu práce moderními a dlouhodobě udržitelnými způsoby.

Certifikace

Dne 26.10.2012 jsme úspěšně absolvovali certifikační audit  dle standardu ISO 9001:2008 v rozsahu ” Vývoj a výroba výkonové elektroniky a řídicích systémů včetně programového vybavení “. Certifikaci provedla renomovaná certifikační společnost Lloyd’s Register Quality Assurance (LRQA). Během auditu nebyla nalezena žádná neshoda.

Comments are closed.